Sponsor gratis onze vereniging

      Reacties uitgeschakeld voor Sponsor gratis onze vereniging

Naast een zo vrolijk mogelijke Paasgroet voor jullie allemaal ook een bericht waar we als vereniging blij van kunnen worden. In deze coronatijd bestellen we namelijk waarschijnlijk allemaal (nog meer) online. Vanaf nu kun je BC Utrecht Cangeroes gratis sponsoren! Heel eenvoudig door jouw online aankopen te doen via de SponsorKlikspagina. Op de homepage van onze Cangeroeswebsite zie je een banner. Als je op de banner klikt, verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue, Zalando en Booking.com. Doe hetzelfde voor je pizza of andere maaltijd die je nu laat thuisbezorgen. Via Thuisbezorgd.nl vanuit de SponsorKliks. Elke aankoop levert Utrecht Cangeroes een commissie op terwijl jij dezelfde prijs betaalt. Het kost jou dus niks extra. Alvast bedankt voor je aankoop via onze BCU Cangeroes website. En vertel het vooral door! Fijne Paasdagen.