Bestuur, secretariaat, commissies

Bestuur
Voorzitter – Theo Slaats (ouder jeugdlid) – voorzitter@utrechtcangeroes.nl
Secretaris – vacant- secretaris@utrechtcangeroes.nl
Penningmeester – Appie Folgerts (ouder jeugdlid) – penningmeester@utrechtcangeroes.nl
Wedstrijdsecretaris – Saskia Idzerda (ouder jeugdleden) – wedstrijdsecretaris@utrechtcangeroes.nl 
Bestuurslid Technische zaken – Jan Poels (ouder jeugdlid)
Bestuurslid Algemeen – JeanPaul van Esschoten (kandidaat)

Vertrouwenscontactpersonen vertrouwenspersoon@utrechtcangeroes.nl 
Selma en Malou
Lees hier meer over de vertrouwenscontactpersonen

Communicatieadviseur
Eveline (ouder jeugdlid) – communicatie@utrechtcangeroes.nl (vanaf juni 2022 vacature)

Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretaris@utrechtcangeroes.nl 
Saskia (ouder jeugdleden) 

Technische Commissie Senioren tcsenioren@utrechtcangeroes.nl
Bob (heren 1)
Matthijs (heren 3)
Immy (dames 2)
Sigrid (dames 3)
Jantiene (dames 3)

Technische Commissie Jeugd – tcjeugd@utrechtcangeroes.nl
Gerard (ouder jeugdlid)
Jan (ouder jeugdlid)
Jeremy (coach VU18-1, assistent/analist dames 1)
Sabine (dames 5)

Jeugdsecretariaat – jeugdadministratie@utrechtcangeroes.nl
Marion (ouder jeugdlid) voor XU08 t/m XU12
Daniella (ouder jeugdlid) voor MU14 t/m MU20
Merel (dames 2) voor VU14 t/m VU22

Seniorensecretariaat – seniorenadministratie@utrechtcangeroes.nl
Ciska (dames 2)
Mariska (dames 6)
Jolanda (dames 6) 

Sponsorcommissie
Vacature
Ken jij iemand die de club graag wil sponsoren, maar wil jij liever niet in een sponsorcommissie? Ook dat is mogelijk. Meld je nu aan via het contactformulier.

Communicatie Commissie
Eveline (ouder jeugdlid) – advies, webcontent, pers en socials (vanaf juni 2022 vacature)
Erik V (ouder jeugdlid) – technisch webbeheer
Rietje (ouder jeugdlid) – webcontent
Vacature – sponsorcommunicatie
Anne (speler D2) – externe communicatie (social media) topsport
Vacature – externe communicatie breedtesport

Scheidsrechters Commissie
Luuk (scheidsrechter voor BC Utrecht Cangeroes)
Jeroen (ouder jeugdlid)

Trainers/Coaches
Bij BC Utrecht Cangeroes kun je je ook ontwikkelen als trainer/coach. Wij bieden verschillende cursussen aan om je te profileren als trainer/coach. Ben je geïnteresseerd?
Neem dan contact op via het contactformulier.

Materiaalcommissie – materiaal@utrechtcangeroes.nl
Lars (heren 4)
Matthijs (heren 4)

Veilig Sportklimaat
Vacature (waargenomen door Theo Slaats)