Bestuur, secretariaat, commissies

Bestuur
Voorzitter – Theo Slaats (ouder jeugdlid) – voorzitter@utrechtcangeroes.nl
Secretaris – Rietje Krijnen (kandidaat en ouder jeugdlid) – secretaris@utrechtcangeroes.nl
Penningmeester – Appie Folgerts (ouder jeugdlid) – penningmeester@utrechtcangeroes.nl
Wedstrijdsecretaris – Saskia Idzerda (ouder jeugdleden) – wedstrijdsecretaris@utrechtcangeroes.nl 
Bestuurslid Technische zaken – Jan Poels (ouder jeugdlid)
Bestuurslid Algemeen – JanPaul van Esschoten (kandidaat)

Vertrouwenscontactpersonen vertrouwenspersoon@utrechtcangeroes.nl 
Chaja en Selma 

Communicatieadviseur
Eveline (coach VU16-1 en ouder jeugdleden)

Wedstrijdsecretariaat wedstrijdsecretaris@utrechtcangeroes.nl 
Saskia (ouder jeugdleden) 

Technische Commissie Senioren tcsenioren@utrechtcangeroes.nl
Bob (heren 1)
Matthijs (heren 3)
Immy (dames 2)
Sigrid (dames 3)
Jantiene (dames 3)

Technische Commissie Jeugd – tcjeugd@utrechtcangeroes.nl
Gerard (ouder jeugdlid)
Jan (ouder jeugdlid)
Jeremy (coach VU18-1, assistent/analist dames 1)
Sabine (dames 5)

Jeugdsecretariaat – jeugdadministratie@utrechtcangeroes.nl
Marion (ouder jeugdlid) voor XU08 t/m XU12
Daniella (ouder jeugdlid) voor MU14 t/m MU20
Merel (dames 2) voor VU14 t/m VU22

Seniorensecretariaat – seniorenadministratie@utrechtcangeroes.nl
Ciska (dames 2)
Mariska (dames 6)
Jolanda (dames 6) 

Sponsorcommissie
Vacant
Ken jij iemand die de club graag wil sponsoren, maar wil jij liever niet in een sponsorcommissie? Ook dat is mogelijk. Meld je nu aan via het contactformulier.

Communicatie Commissie
Erik V (ouder jeugdlid)
Rietje (ouder jeugdlid)

Scheidsrechters Commissie
Luuk (scheidsrechter voor BC Utrecht Cangeroes)
Jolanda (sames 6)

Trainers/Coaches
Bij Utrecht Cangeroes kun je je ook ontwikkelen als trainer/coach. Wij bieden verschillende cursussen aan om je te profileren als trainer/coach. Ben je geïnteresseerd?
Neem dan contact op via het contactformulier.

Materiaalcommissie – materiaal@utrechtcangeroes.nl
Lars (heren 4)
Matthijs (heren 4)

Veilig Sportklimaat
Vacature (waargenomen door Theo Slaats)