Dames 6

Seizoen 2019-2020

Vlnr achter: Laura, Shama, Marina, Jorinde, Machteld.
Vlnr midden: Andrea, Yosra, Jolanda, Astrid, Anne, Nina.
Vlnr voor: I Lin, Deborah

Niet op de foto: Lieke, Marieke, Emma, Maria. En assistent-coach Sander

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Zoebas VSE 21630324
2O.S.M. ’75 VSE 11730329
3Blue Arrows VSE 11624180
4SV Argon VSE 11722246
5S.B.U. VSE 41716-59
6BC Utrecht Cangeroes VSE 6151472
7LUSV Basketbal VSE 31514122
8Break Stars VSE 11510-35
9Crackerjacks VSE 2146-199
10Utrecht Bull’s VSE 4156-123
11BV Leerdam VSE 1150-857

Aankomende wedstrijden

DatumTijdThuisUit