Dames 6

Seizoen 2019-2020

Vlnr achter: Laura, Shama, Marina, Jorinde, Machteld.
Vlnr midden: Andrea, Yosra, Jolanda, Astrid, Anne, Nina.
Vlnr voor: I Lin, Deborah

Niet op de foto: Lieke, Marieke, Emma, Maria. En assistent-coach Sander

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Zoebas VSE 21528307
2O.S.M. ’75 VSE 11628313
3Blue Arrows VSE 11624180
4SV Argon VSE 11620237
5S.B.U. VSE 41716-59
6BC Utrecht Cangeroes VSE 6141481
7LUSV Basketbal VSE 31414139
8Break Stars VSE 1148-90
9Crackerjacks VSE 2146-199
10Utrecht Bull’s VSE 4146-107
11BV Leerdam VSE 1140-802

Aankomende wedstrijden

DatumTijdThuisUit
06-03-202020:30SV Argon VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 6
15-03-202015:00BC Utrecht Cangeroes VSE 6Break Stars VSE 1
22-03-202013:00S.B.U. VSE 4BC Utrecht Cangeroes VSE 6
29-03-202016:45BC Utrecht Cangeroes VSE 6O.S.M. ’75 VSE 1
05-04-202015:15Blue Arrows VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 6
11-04-202011:15BC Utrecht Cangeroes VSE 6BV Leerdam VSE 1